Všechny novinky sledujte aktuálně zde:

 www.facebook.com/Studio-Ren%C4%8Da-124847034287941/

 

Lash lifting + botox

                                   

Lash lifting a lash botox je proces k zatočení, zvýraznění řas a vede k omlazení oka.

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a  dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

 

 VOLUME LASHES

 

 

SEXY LASHES EXPRESS

       Sexy Lashes

Sexy Lashes Express je nový revoluční způsob 3D prodloužení řas za přibližně 30 minut s trvanlivostí 2 týdny.Technika Sexy Lashes Express nenahrazuje klasické 3D prodlužování řas, ale nabízí rychlejší a cenově dostupnější alternativu prodlužování řas. Neaplikují se na každou řasu, ale používají se silnější řasy a díky tomu se jich použije méně. Efekt je mnohdy výraznější než u běžného prodlužování. Express řasy jsou ideální pro klienty, kteří jsou pod časovým tlakem a hledají krásné řasy na kratší dobu, na zvláštní příležitosti, anebo jako úvod k prodlužování řas. Tyto řasy vydrží přibližně 2-3 týdny a potom musí být profesionálně odstraněné a následně se mohou opět aplikovat. Nikdy se tyto řasy nedoplňují.

 

Jaké výhody má Sexy Lashes Express oproti jiným technikám?

 
S technikou Express dosáhnete krásných , dlouhých, hustých řas přibližně za 30 minut na dobu 2-3 týdnů.Můžete si určit vzhled řas, od přirozeného až po dramatický.
 
Jak se řasy sundavají?
Odstranění řas je záležitostí 10 minut, kdy Vy pohodlně ležíte a řasy se odstraní pomocí speciálního gelu, který rozpouší lepidlo. Ihned po odstraněí lze aplikovat nové řasy či využít jinou techniku péče o řasy. Nikdy se nesnažte řasy odstraňovat sami násilím, můžete si poškodit vlastní řasy. Odstranění je vždy ZDARMA.